Hakkımızda

1993 yılında kurulan Nazlı Gıda, Türkiye’nin önde gelen yerli üretim firmalarından biridir. Nazo Markası ile aromalı toz içecek sektörünün pazar lideri olan Nazlı Gıda, güçlü yatırımlar yaparak modern, hijyenik ve kalite standartlarına uygun tesisler kurarak üretim ağını genişletti.

Türkiye tüketicisinin, Avrupa standartlarında ürün tüketmesi için standartlarını sürekli yükselten Nazlı Gıda, geniş çaplı ve uzun soluklu Ar-Ge çalışmaları ile birçok alanda yeni ürünü pazara dahil etmiştir. 10 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 28 bin metrekarelik üretim alanına sahip olan Nazlı Gıda, yıllık 400 milyon paket üretim kapasitesi ile onlarca ülkeye ihracat yapmaktadır.

Nazlı Gıda bugün, Nazo markalı Toz içecek, LayLayLom markalı şeker, Pattes markalı Patates cipsi ve Mancha markalı karamelli patlamış mısır ile gıda sektöründeki yelpazesini genişletmiş durumdadır. Firma ürünleriyle profesyonel ve kitlesel tüketime yönelik yeni ve ciddi bir kategori oluşturmaktadır. Hijyen ve sağlık odaklı bir çalışma felsefesi benimseyen Nazlı Gıda, üretimini üstün kalite standartlarına göre sürdürmektedir.

Hammadde seçiminden üretime, üretimden pazarlamaya kadar tüm aşamalarda en sıkı denetimleri gerçekleştirerek, uygulamaya geçiren Nazlı Gıda, küçükten büyüğe ailenin tüm fertleri tarafından gönül rahatlığıyla tüketilebilecek ürünler geliştirmeyi, firmanın önkoşulu olarak görmektedir.